Kladka střední s otočným čepem a dvojzávěsem s pojistkou

Kladka střední s otočným čepem a dvojzávěsem s pojistkou


Další výrobky v této části katalogu

Kladka střední se třmenemKladka střední se třmenem a dvojzávěsemKladka střední se třmenem a dvojzávěsem s pojistkouKladka střední s otočným čepemKladka střední s otočným čepem a dvojzávěsemKladka střední s rovným třmenemKladka střední s rovným třmenem a dvojzávěsemKladka střední se třmenem a rolnouKladka střední se třmenem a rolnou kluznouKladka střední s otočným čepem a rolnou kluznouKladka střední se třmenem, svorkou a dvojzávěsemKladka střední se třmenem, svorkou pevnou a dvojzávěsemKladka střední se třmenem, svorkou pevnou a rolnou kluznouKladka střední s otočným čepem, svorkou a dvojzávěsemKladka střední s otočným čepem, svorkou pevnou a dvojzávěsemKladka střední dvojitá se svorkou pevnouDvojblok střední ADvojblok střední A s dvojzávěsemDvojblok střední s otočným čepemDvojblok střední s otočným čepem a dvojzávěsemTrojblok střední ATrojblok střední A s dvojzávěsemTrojblok střední s otočným čepemTrojblok střední s otočným čepem a dvojzávěsem
Kód výrobku : #277 (uvádějte prosím při objednání)
Skladem 0 ks. Další dostupnost výrobku na dotaz (e-mail / telefon).

Kladka střední s otočným čepem a dvojzávěsem s pojistkou

Cena za 1 ks

  544,00 Kč
vč. DPH    
  449,38 Kč
bez DPH
  OBJEDNAT
E-MAILEM
OBJEDNAT
JINAK

Původ výrobku

výrobek vyroben v ČR

Popis výrobku

Jednořadá kladka střední velikosti (rolna ø40mm) na válečkách s kompozitními bočnice a nerezovým plechem. Rolna se otáčí na plastových válečkách. Hlavní nosný nýt je z nerez oceli A2 ø5mm.

Kladka je vybavena dvěma úchyty - otočným čepem umožňující rotaci kladky okolo své osy a spodním úchytem - dvojzávěsem pro navázání lana. Spodní úchyt je pojištěn odjímatelným čepem s pojistkou - pro využití lana s pevným okem,  Pro uchycení třmenu se používá šekl.

Kladka je vhodná pro použití pro ovládání otěží hlavní plachty různých tříd okruhových plachetnic (od Optimistů po Flying Dutchmany).

 


Rozměry


součásti materiály ostatní informaceRolna PA66 (Nylon) -
Bočnice PA6 GF30 -
Kovové součásti Nerez A4 (AISI 316L) -
Válečky ložiskové Delrin -
Vnitřní kroužek ložiska Nerez A4 (AISI 316L) -
Pojistka Nerez A2 (ASI 304 - ČSN 17 240) -

Příslušenství

Šekl ø5mmŠekl ø5mmKód: #42     0ks á 82,00 Kč/ks
Velký šekl s osou ø5mm.

SUCO, značka firmy Suchomel Yachting Company, 2017