Kladka střední se třmenem, svorkou pevnou a rolnou kluznou

Kladka střední se třmenem, svorkou pevnou a rolnou kluznou


Další výrobky v této části katalogu

Kladka střední se třmenemKladka střední se třmenem a dvojzávěsemKladka střední se třmenem a dvojzávěsem s pojistkouKladka střední s otočným čepemKladka střední s otočným čepem a dvojzávěsemKladka střední s otočným čepem a dvojzávěsem s pojistkouKladka střední s rovným třmenemKladka střední s rovným třmenem a dvojzávěsemKladka střední se třmenem a rolnouKladka střední se třmenem a rolnou kluznouKladka střední s otočným čepem a rolnou kluznouKladka střední se třmenem, svorkou a dvojzávěsemKladka střední se třmenem, svorkou pevnou a dvojzávěsemKladka střední s otočným čepem, svorkou a dvojzávěsemKladka střední s otočným čepem, svorkou pevnou a dvojzávěsemKladka střední dvojitá se svorkou pevnouDvojblok střední ADvojblok střední A s dvojzávěsemDvojblok střední s otočným čepemDvojblok střední s otočným čepem a dvojzávěsemTrojblok střední ATrojblok střední A s dvojzávěsemTrojblok střední s otočným čepemTrojblok střední s otočným čepem a dvojzávěsem
Kód výrobku : #248 (uvádějte prosím při objednání)
Skladem 0 ks. Další dostupnost výrobku na dotaz (e-mail / telefon).

Kladka střední dvojitá se třmenem a svorkou pro zaseknutí lana

Cena za 1 ks

  1182,00 Kč
vč. DPH    
  976,24 Kč
bez DPH
  OBJEDNAT
E-MAILEM
OBJEDNAT
JINAK

Původ výrobku

výrobek vyroben v ČR

Popis výrobku

Dvojitá kladka střední velikosti s válečkovou(vnější průměr rolny 40mm) a kluznou rolnou (vnější průměr rolny 24mm), s nosným nerez-ocelovým plechem a kompozitovými bočnicemi. Kladka je vybavena svorkou velkou s nerez-ocelovou vložkou pro zaseknutí lana a kompozitovou nadprůchodkou pro jeho vedení.Ve vrchní části nosného plechu je vytvarován třmen pro montáž kladky pomocí šeklu umožňující drobné naklápění kladky. Rolna ve spodní části kladky umožňuje vytvoření kompatního kladkostroje.

Kluzná rolna 24mm je vyrobena ze speciální kluzného samomazného plastu (POM s MoS2).

Oba nýty jsou vyrobeny z nerez-ocelové tyče ø5mm. Svorka je přišroubována dvěma imbusovými šrouby M5 a samojistícími maticemi s PA vložkami, obě součásti z nerez oceli A2. Svorka je pevná, bez možnosti nastavování polohy svorky.

Kladka je vhodná pro zasekávání otěžových lan menších plachetnic(s menším zpřevodováním ovládací síly) nebo větších plachetnic (nutné větší zpřevodování ovládací síly). Kladku je možné použít také pro napíná kikingu (opět nutné větší zpřevodování ovládací síly).

 


Rozměry


součásti materiály ostatní informaceRolna větší PA66 (Nylon) -
Rolna menší POM-C+ MoS2 -
Bočnice PA6 GF30 -
Válečky ložiskové Delrin -
Kovové součásti Nerez A4 (AISI 316L) -
Vnitřní kroužky ložisek Nerez A4 (AISI 316L) -
Šrouby a matice Nerez A4 (AISI 316L) -
Boční segmenty POM kopolymer (Acetal) -


SUCO, značka firmy Suchomel Yachting Company, 2017