Kladka s kovovými bočnicemi (ø24mm)

Kladka s kovovými bočnicemi  (ø24mm)


Další výrobky v této části katalogu

Kladka s kovovými bočnicemi do palubyKladka s kovovými bočnicemi do paluby kluznáKladka 29/24M s plochým zásekem a šeklemKladka s kovovými bočnicemi s jedním bočním úchytemKladka s kovovými bočnicemi stojnáDvojkladka s kovovými bočnicemi křížováKomplet na sprit s nerezovým lankem
Kód výrobku : #22 (uvádějte prosím při objednání)
Skladem >25ks aktualizováno 31. srpna 2023 18:43:26

Kladka s kovovými bočnicemi se třmenem

Cena za 1 ks

  219,00 Kč
vč. DPH    
  180,79 Kč
bez DPH
  OBJEDNAT
E-MAILEM
OBJEDNAT
JINAK

Původ výrobku

výrobek vyroben v ČR

Popis výrobku

Jednořadá kladka s kovovými bočnicemi se třmenem.


Rozměry


součásti materiály ostatní informaceRolna POM kopolymer (Acetal) Výrobce Ticona, Německo
Kuličky ložiskové Nerez A4 (AISI 316L) -
Kovové součásti Nerez A2 (ASI 304 - ČSN 17 240) -

Korozní odolnost

Kovové součásti tohoto výrobku jsou vyrobeny z nerez oceli 17240(AISI 304). Výrobek je prvotně určen pro použití na lodích, které jsou používány ve vnitrozemí(sladkovodní jezera a nádrže). Při použití na moři může dojít ke korozi při delšímu kontaktu(několik dní) s mořskou vodou. Tomuto lze zabránit omytím vnějších a propláchnutí vnitřních kovových součástí výrobku sladkou vodou.

zatížení hodnoty jednotky poznámky
Maximální pracovní zatížení 1) 80,0 [ kg ]
Zatížení při destrukci 2) 693,0 [ kg ] Měřeno na certifikovaném trhacím zařízení.

Výrobek je určen pro použití na PLACHETNICÍCH. Jiné aplikace jsou na osobní odpovědnost uživatele výrobku. V žádném případě NEDOPORUČUJEME používat výrobek pro MANIPULACI s LIDMI (zdvihání, spouštění apod.) či ZVÍŘATY nebo pro zvedání/spouštění TĚŽKÝCH PŘEDMĚTŮ, které mohou při přetížení výrobku (staticky nebo dynamicky - rázem) OHROZIT BEZPEČNOST LIDÍ či ZVÍŘAT

.
1) Pro dlouhodobou životnost doporučujeme výrobek zatěžovat MAX. 80 kg - a to včetně rázů! Zatěžováním (vč. rázů) nad Maximální pracovní zatížení 80 kg se ztrácí záruka na výrobek.

2) Se zvyšujícím se zatížením výrobku (nad Max. pracovní zatížení) se postupně snižuje jeho životnost a bezpečnost provozu. Při namáhání blížícímu se Zatížení při destrukci 693 kg - což STRIKTNĚ NEDOPORUČUJEME - je bezpečnost provozu výrobku a jeho uživatelů ohrožena.


SUCO, značka firmy Suchomel Yachting Company, 2017