Kladka 29/24M s plochým zásekem a šeklem

Kladka 29/24M s plochým zásekem a šeklem


Další výrobky v této části katalogu

Kladka s kovovými bočnicemi  (ø24mm)Kladka s kovovými bočnicemi do palubyKladka s kovovými bočnicemi do paluby kluznáKladka s kovovými bočnicemi s jedním bočním úchytemKladka s kovovými bočnicemi stojnáDvojkladka s kovovými bočnicemi křížováKomplet na sprit s nerezovým lankem
Kód výrobku : #268 (uvádějte prosím při objednání)
Skladem 0 ks. Další dostupnost výrobku na dotaz (e-mail / telefon).


Výrobek je momentálně vyprodán. Výroba tohoto výrobku nebyla ukončena, ale není ve výrobním plánu pro blízkou budoucnost (týdny, měsíce).
Kladka 29/24M s plochým zásekem a šeklem pro vytvoření lehkého napínáku nebo kladkostroje pro maximální napínací sílu 20kg

Cena za 1 ks

  494,00 Kč
vč. DPH    
  408,06 Kč
bez DPH
  OBJEDNAT
E-MAILEM
OBJEDNAT
JINAK

Původ výrobku

výrobek vyroben v ČR

Popis výrobku

Tato kladka 29/24M je kladka pro vytvoření napínáku nebo kladkostroje. Obsahuje plochá zásek (z plechu), který svírá zaseknuté lano. Kladka je vybavena šeklem pro snadnou montáž a rolnami s kuličkami pro minimální valivý odpor.

Zásek je plechový (plochý) - je třeba použít kvalitní provaz s dobrou otěruvzdorností. Vnitřní čelist má sražené hrany. Pro zaseknutí lana je nutné, aby lano bylo vždy v alespoň minimálním tahu - v opačném případě se lano při opětovném zvýšení tahu nemusí dostat do záseku a zaseknout.

Kladka je vyrobena z prvotřídních konstrukčních materiálů: nerezu A2(plech, šekl, středy), POM-C (rolny, kuličky velké rolny) a nerezu A4(kuličky menší rolny).


Rozměry


součásti materiály ostatní informacePlech nosný Nerez A2 (ASI 304 - ČSN 17 240) -
Kuličky ložiskové (větší rolna) POM kopolymer (Acetal) -
Kuličky ložiskové (menší rolna) Nerez A4 (AISI 316L) -
Rolna větší PA6 -
Rolna menší PA66 (Nylon) -
Ostatní kovové součásti Nerez A2 (ASI 304 - ČSN 17 240) -
Ostatní plastové součásti POM kopolymer (Acetal) -

Korozní odolnost

Kovové součásti tohoto výrobku jsou vyrobeny z nerez oceli 17240(AISI 304). Výrobek je prvotně určen pro použití na lodích, které jsou používány ve vnitrozemí(sladkovodní jezera a nádrže). Při použití na moři může dojít ke korozi při delšímu kontaktu(několik dní) s mořskou vodou. Tomuto lze zabránit omytím vnějších a propláchnutí vnitřních kovových součástí výrobku sladkou vodou.


SUCO, značka firmy Suchomel Yachting Company, 2017